Ml. žáci A: SK Union Vršovice - FC Tempo Praha 4:1

Autor: Kateřina Kostková <rozalli(at)email.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 01. 06. 2009

Zápas se sousedem v tabulce měl patřit k těm nejvyrovnanějším, ale naše zakladní sestava byla již předem oslabena o čtyři hráče většinou z obrany. K tomu všemu jsme v prvních deseti minutách soupeři nahráli na dva góly! Ve zbytku poločasu jsme byli ve většině soubojů až druzí. Ve 22. minutě domácí zvýšili skóre na 3:0 a potvrdili jednoznačnou převahu v prvním poločase. Do šaten jsme šli se sklopenými hlavami.

Ve druhém poločase se naše hra výrazně zlepšila, kluci bojovali, ale na výraznou změnu skóre to nebylo. V 53. minutě pěknou prudkou přízemní střelou k tyči snížil M. Štěpánek na 3:1. To bylo ale z naší strany vše. A domácí v 57. minutě uzavřeli skore na 4:1. Tímto jsme klesli v tabulce až na čtvrté místo. Přitom na postupové druhé místo bylo v průběhu jara velmi blízko....

SK Union Vršovice - FC Tempo Praha 4:1 (3:0)
Branka Tempa: Štěpánek.
Tempo: Valenta - Kojan, Klíma, Pavlát, Kabát, Pyndzyn, Faktor, Gronych, Kostka, Štěpánek, Maliňák.