Ml. přípravka B2: FC Tempo Praha C - Junior Praha B 6:1

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 01. 06. 2009

V pátek 29.5. jsme za nepřetržitého deště přivítali na svém hřišti hráče Junioru. Kluci podali velice kvalitní výkon a dokázali porazit vysokým rozdílem tak kvalitního soupeře jakým Juniorští bezesporu jsou.

Na první branku jsme si museli počkat až do 18.minuty. Péťa Hudák dlouhým pasem vysunul Lukyho Hroníka a ten si hravě poradil s brankářem – 1:0. Ve 22. minutě roztočil velice hezkou akci Martin Pytlíček, přes Maťa Ondríka a Lukáše Hroníka, kterou zakončil přesně Dan Šejvl. S dvoubrankovým rozdílem se šli kluci usušit do šaten.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, a tak jsme se mohli ve 27. minutě opět radovat. David Kny zahrával roh. Jeho centr zvedl hlavou Matěj Heřmánek, opět hlavou přihrál Zdenda Sita před bránu a Páťa Novotný zakončil za záda juniorského brankáře. Ve 32. minutě jsem opět zahrávali roh. David Kny zahrál přesně na hlavu Matěje Heřmánka a vedli jsme 4:0.

Ve 38.minutě jsme nešťastně inkasovali z kopačky Davida Kny, když se snažil zabránit soupeřově střele, poslal míč přesně do protipohybu Tomáše Toušky v bráně. Samozřejmě není jediný, komu se to kdy stalo a určitě i v budoucnu stane. Do konce utkání přidal ještě dvě branky ve 45. a 48. minutě Luky Hroník. Všichni kluci odvedli na hřišti dobrou práci a konečně zase hráli tak, jak to umí.

FC Tempo Praha C - Junior Praha B 6:1 (2:0)
Branky Tempa: Hroník 3, Šejvl, Novotný, Heřmánek.
Tempo: Touška – Hudák, Novotný, Michl, Kny, Ondrík, Sita, Šejvl, Pytlíček, Čihák, Hroník, Trajhan, Heřmánek.