St. dorost: PSK Union - FC Tempo Praha 3:1

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 02. 06. 2009

Tento zápas byl přeložen ze soboty na čtvrtek a my se tam díky špatné dopravě scházeli jak na pivo. Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře, kdy soupeř nevěděl, co má na nás hrát. Nic jsme mu nedovolili a sami měli spoustu šancí. Kdyby náš tým vedl po 20 minutách o tři branky, nikdo by se nedivil. Tolik šancí a vyložených šancí (na samotného gólmana jsme šli třikrát a ani jednou se nám nepodařilo vstřelit gól) asi už v této sezóně mít nebudeme. Soupeř jednou vystřelil na naší svatyni a už vedl 1:0.Za pár minut opět PSk Union z pravé strany centroval a z nepodařeného centru zavěsil na 2:0. My od této chvíle neudělali nic pro to, aby jsme výsledek odvrátili.

O přestávce jsme si řekli, co zlepšíme a že se budeme víc soustředit na zakončování. Bohužel všechno bylo jinak a náš trapný výkon z konce prvé poloviny hry pokračoval dále. Sice jsme snížili Kočím z penalty, ale vzápětí soupeř pokutovým kopem také nepohrdl. Zápas skončil 3:1 pro domácí a my můžeme jen brečet sami nad sebou, jak zbytečně jsme tady ztratily body. Snad tato porážka nás posadí opět do sedel a předvedeme v posledních zápasech to, co jsme předváděli celé jaro.

PSK Union - FC Tempo Praha 3:1 (2:0)
Branka Tempa: Kočí z penalty.
Tempo: Flaks - Houška (51. Linhart), Selichar, Nehasil, Horna - Kočí, Hájek, Sehnoutka (71. France), Balun - Hurka, Hnat (46. Donev). Připraveni: Bečvář, Matoušek.