Ml. přípravka B1: Újezd Praha 4 - FC Tempo Praha B 2:2

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 03. 06. 2009

V neděli 31.5. ráno jsme sehráli utkání na podmáčeném a nepříliš kvalitním hřišti v Kunraticích s Újezdem Praha 4. Od začátku se hrál rychlý fotbal. Už ve druhé minutě jsme se ujali vedení z přímého kopu zásluhou Martina Pytlíčka, který potrestal faul na Filipa Čiháka. I nadále se hra přelévala z jedné strany na druhou. Minutu před koncem prvního poločasu Péťa Hudák nešťastně zastavil pronikajícího hráče v pokutovém území a rozhodčí nařídil penaltu. I když Matěj v brance míč tečoval bylo vyrovnáno.

Začátek druhého poločasu začal ve stejném duchu a nasazení jako první. Po dvou minutách vyslal tvrdou střelu na bránu Štěpán Sedlář. Brankář vyrazil míč před sebe a Lukáš Hroník ho dopravil za jeho záda. Získávali jsem si mírnou převahu, ale šance jsme neproměnili. Ve 36.minutě jsme faulovali na hranici pokutového území a rozhodčí odpískal přímý kop. Soupeř poskytnuté šance využil a srovnal na 2:2, když Matějovi vyklouzl míč z ruky. Do konce zápasu se již stav nezměnil.

SK Újezd Praha 4 - FC Tempo Praha B 2:2 (1:1)
Branky Tempa: Pytlíček, Hroník.
Tempo: Heřmánek, Hudák, Novotný, Michl, Touška, Škobis, Žůrek, Sita, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Čihák, Ondrík.