Muži A: TJ Malešice Rapid - FC Tempo Praha 2:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 04. 06. 2009

Po třech výhrách, navíc nad prvními týmy tabulky a velmi solidních výsledcích, přišlo zklamání v Malešicích. U posledního týmu tabulky Tempo uhrálo jen bod, který je vzhledem k neuvěřitelnému počtu zahozených šancí ztrátou. Paradoxně nakonec mohli tři body brát domácí, kdyby proměnili šanci v poslední mibutě.

Na úvodní gól Pacholíka odpověděl ve 29. minutě hlavičkou po rohovém kopu Netušil. Co za šance poté dokázali zahodit Hurka, Žalud a Novotný, to se jen tak nevidí. Domácí se znovu dostali do vedení hned po přestávce přesným lobem, v 72. minutě na konečných 2:2 srovnal Žalud.

TJ Malešice Rapid - FC Tempo Praha 2:2 (1:1)
Branky: 20. Pacholík, 52. Fráňa - 29. Netušil, 72. Žalud.
Rozhodčí: Šmakal - Kubíček, Linx.
Tempo: Kuchař - Budák, Valášek, J.Nechvíla, Netušil - Kočí, Žalud, Vrba, Komorník (46. Prokop) - Jakub Hurka (84. Balun), Novotný.