Ml. přípravka B1: FC Tempo Praha B – SK Motorlet C 1:2

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 09. 06. 2009

V neděli 7.6. jsme v pravé poledne přivítali na domácím hřišti tým Motorletu. Soupeři jsme měli po podzimní časti co vracet a že to bude nelehký úkol, věděli všichni. Rovnost bodů předurčovala lítý boj. Hrálo se velice vyrovnané utkání a žádný ze soupeřů nechtěl udělat chybu. Ve 12. minutě nám byla poskytnuta výhoda v podobě pokutového kopu, ale Martin Pytlíček penaltu neproměnil. První poločas tedy skončil 0:0.

I ve druhém poločase se hrálo ve vysokém tempu. Ve 31.minutě si postavil míč na rohový kop David Kny a nádherně umístil s pomocí lehké teče brankáře za jeho záda - 1:0. Ve 38.minutě při závaru před naší brankou nešťastně reflexivně Tomáš Touška chytil míč do rukou a byla nařízena penalta. Soupeř nedal Matějovi šanci a bylo vyrovnáno 1:1.

Tentokrát by rovnost bodů byla spravedlivá, ale nakonec měl soupeř přeci jen poslední slovo, když ve 42. minutě po nedůsledné obraně zůstali tři osamocení hráči před Matějem a překonali ho podruhé. I když jsme nevyhráli, tak si kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru a poděkování patří i Martinovi Čihákovi, který pro absenci rozhodčího utkání spravedlivě odpískal.

FC Tempo Praha B – SK Motorlet Praha C 1:2 (0:0)
Branka Tempa: Kny.
Tempo: Heřmánek – Hobzík, Touška, Michl, Kny, Škobis, Žůrek, Šejvl, Čihák, Pytlíček, Hroník, Trajhan.