Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - Sokol Kolovraty 4:0

Autor: Václav Nechvíla <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 11. 06. 2009

Páteční odpoledne patří již tradičně k hracím dnům našeho týmu v domácím prostředí. Tentokrát nás navštívil mančaft z Kolovrat. Zápas opět řídil sudí Pelikán, což je vždy záruka bezchybně odvedené práce. Začátek utkání byl hodně opatrný, ale s přibývajícím časem jsme dostávali soupeře pod stále větší tlak. V 7.min. přišel první gólový okamžik, když Toník krásně přihrál v poslední době výborně hrajícímu Kubovi Leunovi, ten nezazmatkoval, potáhl balon a uklidil míč za golmanova záda - 1:0. Hned 2 minuty nato propálil Toník Kinský hlouček hráčů a bylo to 2:0. Asistenci si připsal Kuba Havlíček. Do poločasu se již nic nezměnilo.

Kdo šel o přestávce na kafe, prohloupil. Ani rychloruký Luky (místní barman) nemohl stihnout obsloužit zákazníky včas, aby viděli další branku v zápase, ačkoliv rychlost je Lukyho doménou. Hned po rozehrávce vyslal Pája Šenk kolmici na Toníka Kinského, ten obešel dva hráče a za 10 vteřin po hvizdu do píšťalky skóroval - 3:0. Nejkrásnější okamžik ovšem přišel po dalších 2 minutách. Martin Matys zpracoval na vlastní půlce balon, uvolnil po lajně Kubu Havlíčka, Kuba krásně prostrčil míč mezi dva hráče Toníkovi Kinskému a ten dovršil svůj hattrick - 4:0. V závěru utkání musel ještě Arťa Fryš vytáhnout své brankařské umění, kdy lapil nájezd úočníka z Kolovrat.

Nakonec bych chtěl opět poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a také Petru Boumovi za pomoc při zápase, kdy musel nahradit nezvěstného trenéra Davida Borovičku.

FC Tempo Praha - Sokol Kolovraty 4:0 (2:0)
Branky: Kinský 3, Leun.
Tempo: Fryš - Borovička, Bouma, Hála, Havlíček, Kinský, Kučera, Leun, Lusk, Matys, Šenk, Škoda, Tříska, Vavrek.