Ml. přípravka B2: Spartak Kbely - FC Tempo Praha C 1:5

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 12. 06. 2009

V pátečním odpoledni 5.6. jsme si jeli zahrát předposlední zápas skupiny E do Kbel, se soupeřem, který se s 11 body krčí na dně tabulky a těšili se tak, že si zpátky povezeme snadno získané bodíky. Hned od úvodní minuty bylo jasné, že zase tak snadné to nebude, protože kluci jakoby byli při pátku unaveni a zapomněli, jak se fotbal hraje. Nikdo pořádně nevěděl, co má hrát a s fotbalem to nemělo nic společného. Korunu tomu nasadilo několikaminutové soupeřovo vhazování autů, kdy oni vhodili, my do autu a pořád dokola. Malou naději na šťastný konec a lepší hru přinesla až branka kapitána Kuby Škobise. Za stavu 0:1 skončilo trápení i první poločas.

Po pokynech naskočili kluci do druhé půle jako vyměnění. Začal se konečně hrát pořádný fotbal a začaly také padat góly. Bohužel ta první po nařízeném trestném kopu padla do sítě naší a bylo srovnáno. Nutno zmínit, že to byla první a zároveň poslední střela na naši bránu. Dále se už trefovali pouze Tempáci a to Luky Hroník na 2:1, po něm skóre zvýšil Matěj Heřmánek, David Kny z rohu zatočil míč za záda soupeřova brankaře a poslední na konečných 1:5 přišla opět od Hrondy po překrásné kombinační akci, při které kluci ukázali, že fotbal opravdu umí a že ten nepovedený první poločas byl třeba jen z únavy nebo z podcenění soupeře.

Příští týden nás čeká poslední zápas sezóny a sehrajeme ho na hřišti soupeře z Vršovic, který nasbíral stejný počet bodů.

Spartak Kbely - FC Tempo Praha C 1:5 (0:1)
Branky Tempa: Hroník 2, Kny, Heřmánek, Škobis
Tempo: Touška, Škobis, Heřmánek, Šejvl, Kny, Michl, Hroník, Pytlíček, Žůrek, Cabrnoch, Novotný.