St. přípravka A: SK Union Vršovice - FC Tempo Praha 1:3

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 12. 06. 2009

Předposlední zápas soutěže jsme sehráli proti Vršovicím. Už před zápasem jsme měli jistotu udržení v přeboru, a tak jsme si přijeli zahrát poklidný zápas. Chybělo nám několik hráčů základní sestavy. I přesto jsme sehráli důstojné utkání. V prvním poločase se nám nedařilo držet míč na našich kopačkách, proto jsme se nedostávali do zakončení. Naopak Vršovice se snažily a bylo jasné, že chtějí vyhrát. Naše obrana ale nepouštěla soupeře do žádných šancí. Do poločasu se nám nepodařilo vstřelit žádnou branku, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase se naše hra zlepšila. Bojovný Slavíček držel střed hřiště a podařilo se mu ve 30. minutě přesně najít Adámka, který přesně zakončil. Ujali jsme se vedení 0:1. O deset minut později se na levé straně uvolnil Fiala. Přesnou nahrávkou našel Obermajera, který nahrál Adámkovi před bránu a ten se nemýlil a zvyšoval už na 0:2. Svůj hattrick dovršil Adámek o pět minut později, když ho našel Vejšický. V samém závěru se podařilo Vršovicím snížit na konečných 1:3. Zaslouženě jsme zvítězili a potvrdili jsme učast v dalším ročníku pražského přeboru.

SK Union Vršovice - FC Tempo Praha 1:3 (0:0)
Branky Tempa: Adámek 3.
Tempo: Marinov - Petřek, Klajbl, Klíma, Slavíček, Adámek, Jelínek, Fiala, Pícha, Obermajer.