Ml. přípravka B1: SK H.Měcholupy - FC Tempo Praha B 1:7

Autor: Kateřina Čiháková <katkacihakova(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 15. 06. 2009

V neděli 14.6. jsme za doprovodu slunečného počasí dorazili na hřiště soupeře z Horních Měcholup, kde nás čekal úplně poslední zápas této sezóny. Kluci evidentně dobře naladěni vtrhli do zápasu s opravdovou chutí si tento závěrečný duel užít. Všem nám tam ukázali, co v nich opravdu je, co už umí a jací fotbalisti z nich jsou. Hned v úvodní minutě Martin Žůrek svým únikem přes půl hřiště rozhýbal hru a mohl tak otevřít skóre, ale sólíčko se mu úspěšně zakončit nepodařilo. V minutě čtvrté se to ale povedlo kapitánovi Štěpánovi Sedlářovi, jenž tak otevřel dnešní střelnici do soupeřovy brány. Ještě více nabuzení Tempáci dále předváděli krásný fotbal a soupeře k ničemu nepustili.

V 15.minutě opět Štěpa (kterého si neodpustím jmenovitě pochválit za to, co předvádí ) zvýšil na 0:2 a asistenta mu při tom udělal Filip Čihák, který si ještě v 21.minutě připsal branku, když nezahodil krásnou přihrávku Kuby Škobise. Za stavu 0:3 končí poločas.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu jako ta první, jen byla gólově ještě úspěšnější. A to v 26. min., když se v závaru před bránou zorientoval Zdenda Sita, přihrál Danovi Šejvlovi a ten z první zvýšil na 0:4. Zdenda si ještě v 31.min. dal gól za asistence Žůrase. Ani ten ale nechtěl zůstat pozadu a s pomocí Štěpy upravil stav na 0:5. V 50.min. si mazáckou hlavičkou završil svůj hattrick zkušený Štěpán (druhá asistence Kuby). V nastavené minutě se soupeř dostal před naší bránu a i vystřelil, ale Tomášovi Touškovi míč z ruky vyklouznul a ještě si ho nešťastně prostrčil mezi nohama za brankovou čáru.

Po rozehrávce už sudí písknul konec a kluci s upřímnou radostí z výsledku 1:7 i z předvedené hry začali oslavovat. I díky této výhře se Tempo B s 29 body umístilo na nádherné páté příčce v tabulce I. třídy skupiny B! Klukům patří velká gratulace, velký dík a po turnaji Tempo cup přání těch nejlepších prázdnin!

SK Horní Měcholupy - FC Tempo Praha B 1:7 (0:3)
Branky: 4.,15. a 50. Sedlář, 21. Čihák, 26. Šejvl, 31. Sita, 32. Žůrek.
Tempo: Touška - Vrla, Trajhan, Sita, Ondrík, Škobis, Žůrek, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Čihák.