St. žáci A: FC Tempo Praha - Junior Praha B 5:0

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 16. 06. 2009

V posledním mistrovském utkání letošní soutěžní sezony jsme nastoupili na domácí půdě proti celku Junioru B. Před utkáním navštívil v šatně kluky sekretář klubu pan Koubek, který jim a realizačnímu týmu poděkoval za vzornou reprezentaci Tempa a zejména za postup, který po letech vrátil Tempo do přeboru Prahy v žákovské kategorii.

Do utkání jsme vstoupili již pod dojmem nadcházejících oslav našeho postupu a slavnostního ukončení sezony. Soupeř působil sympatickým dojmem a ani jeho výkon, přes nakonec pět obdržených branek, nebyl vůbec špatný. Kluky velmi dobře pokrýval a napadal. Naši borci měli problém vstřelit branku a to i díky malé aktivitě a ne zcela plnému nasazení. Až ve 20.minutě naservíroval Horn míč Novákovi a ten nás dostal do vedení 1:0. Do konce poločasu kromě několika dalších nevyužitých šancí z naší strany se již nic nedělo.

Nově vloženo video z oslav po utkání

Do druhé části hry jsme vystřídali čtyři hráče a začali jsme přece jenom aktivněji. Ve 38.minutě našel Hájek Horna a ten zvyšuje na 2:0. O dvě minuty později to servíruje Kristek Hájkovi, který dává na 3:0 a zároveň je to naše 150. vstřelená branka. Ve 46.minutě zahráváme rohový kop a Kristek trefuje tyč. V 58.minutě po individuální akci zvyšuje Stejskal na 4:0. Na konečných 5:0 dává Hájek po přihrávce Horna. Soupeř se snažil dát alespoň čestnou branku, ale naše skvělá defenziva mu to nedovolila.

Videoreportáž Vladimíra Horna z utkání ZDE

Videoreportáž Vladimíra Horna z oslav po utkání ZDE

Po zápase to vyjádřil Stejskal slovy: "Trenére, dnes jsme hráli akorát na údržbu." Takže mužstvo odehrálo 22 mistrovských utkání s jednou prohrou a celkovým skorem 152:6. Soutěž jsme vyhráli s náskokem 16 bodů! Což je skvělá bilance. Klukům moc děkuji za vyrovnané výkony a skvělý přístup k tréninkům. Rodičům za skvělou spolupráci, o čemž svědčila jejich 99% účast na slavnostním vyhodnocení a organizační schůzce k příští sezoně. Za to moc díky! V neposlední řadě děkuji mému asistentovi Petrovi a vedoucí mužstva paní Hájkové.

FC Tempo Praha - Junior Praha B 5:0 (1:0)
Branky: 39. a 64. Hájek, 20. Novák, 38. Horn, 58. Stejskal.
Tempo: Žurav (36. Yusyp) - Lehký (36. Kalina), Čech, Kristek, Bláha(36. Herdegen), Stejskal, Škopek (61. Kabele), Novák (36. Rudolf), Dvořák, Horn, Hájek. Připraveni: Švejda, Čutka, Mašek.