Tempo cup 2009: 32 týmů přípravek u Lhoteckého lesa

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Tempo cup - přípravky, Vydáno dne: 18. 06. 2009

Již o nadcházejícím víkendu bude sportovní areál našeho klubu dějištěm jedné z největších letošních akcí - fotbalového turnaje přípravek TEMPO CUP 2009. V letošním roce se koná již jubilejní 5.ročník.

Přijďte se přesvědčit, jak obstojí Tempáci v konfrontaci s elitními soupeři. V sobotu, kdy se utkají hráči narození v roce 1999, bude Tempo reprezentovat starší přípravka B, v neděli se pak v klání mladších přípravek představí hned dva týmy Tempa (mladší přípravka A a mladší přípravka B). Velký pohár pro vítěze věnuje zástupce starosty MČ Praha 4, turnaj podporují i Magistrát Hlavního města Prahy a Českomoravský fotbalový svaz.

Přijďte se podívat, co všechno se již stačili malí fotbalisté naučit z fotbalové abecedy, jak dávají branky a jak se radují z vítězství. Zpestřením programu budou navíc dovodnostní soutěže, v nichž zástupci všech týmů poměří svou rychlost při slalomu s míčem, přesnou střelbu a šikovnost při soutěži v driblinku.

Oba turnaje mají stejný jízdní řád, v 8.45 je zahájí slavností nástup účastníků a krátce před osmnáctou hodinou ukončí vyhlášení výsledků a předání cen. Ze základních skupin postupují tři týmy do šestičlenné semifinálové skupiny. Její vítězové se pak utkání ve finále, týmy z dalších příček pak o konečné pořadí.


Starší přípravky (ročník 1999) - sobota 20.6.:
Skupina A: Litoměřice, Tempo, Háje, Kohoutovice
Skupina B: Benešov, Motorlet, Meteor, Vlašim
Skupina C: H.Králové, Braník, Dukla, Neštěmice
Skupina D: Sokolov, Admira, Podolí, Bohemians 1905


Mladší přípravky (ročník 2000) - neděle 25.6.:
Skupina A: Tempo, Motorlet, Kyje, Lobkovice
Skupina B: Braník, Souš, Junior, Starý Lískovec
Skupina C: Háje, ČAFC, Bohunice, Tempo B
Skupina D: Admira, Vršovice, Česká Třebová, Kyje B


Fotoreportáž z loňského ročníku: (autor: Pavel Slavíček, www.fctempo.cz)