St. dorost: FC Tempo Praha - SK Třeboradice 4:2

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 18. 06. 2009

Do tohoto utkání jsme nemohli počítat s Kočím, který se zranil při tréninku A týmu ve čtvrtek. Hurka a Hájek střídali v 60. min., poněvadž šli hrát za muže A. Se soupeřem jsme v této sezoně začínali u nich v Třeboradicích, kde jsme prohráli a tuto sezonu ukončujeme opět s nimi. Oproti podzimu se nám kádr zkvalitnil, a tak jsme předpokládali, že to bude vyrovnané utkání.

Soupeř nijak výjimečně neohrožoval naši branku a byli jsme to my, kdo určoval tempo hry. Do poločasu jsme dali dvě branky Hurkou a Hnatem a žádnou neobdrželi a do šaten se šlo s dvoubrankovým náskokem. Kluky jsme o poločase upozorňovali na prvních 15 minut druhé půle, kdy dostáváme nejvíce gólů. Opět jsme se v těchto minutách nesoustředili na hru a soupeř nás potrestal po naší chybě gólem.

Vystřídali jsme již dva zmiňované hráče a na hřiště přišli Donev a Šulc. První zmiňovaný vstřelil třetí naši branku a vypadalo to, že se to již dohraje v poklidu. Bohužel všechno bylo jinak, soupeř vsítil podruhé a my se báli o výsledek. Hře nepomohl ani rozhodčí, který většinou stál na polovině hřiště a vše řídil z tohoto místa. V posledních dvaceti minutách jsme hráli v deseti, protože Hnat a Sehnoutka museli pro zranění odstoupit ze hry a my již neměli nikoho na střídání. V těchto posledních minutách se naše hra opět zpřesnila a odměnou nám byl čtvrtý gól. Vítězství 4:2 bylo zasloužené.

Všem klukům bych chtěl poděkovat za celé jaro, kdy udělali obrovský kus práce. Díky.....Těm, co odcházejí do mužů, přeji, ať se jim daří a vyhýbají se jim zranění.

FC Tempo Praha - SK Třeboradice 4:2 (2:0)
Branky Tempa: Hurka, Hnat, Donev, Šulc.
Tempo: Flaks - Selichar, Procházka, Linhart, Horna - France, Sehnoutka, Hájek(53. Nehasil), Balun - Hnat (60. Šulc), Hurka (58. Donev).