St. přípravka: FC Tempo Praha - SK Slavia Praha 2:8

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 02. 07. 2009

V posledním zápase sezóny jsme doma přivítali Slavii. Hned od prvních minut bylo jasné, že Slavia bude udávat tempo zápasu. Hned při první střele na naši bránu se nepodařilo Marinovovi dobře vyrazit míč a útočník Slavie jednoduše doklepl míč do branky. Soupeř se ujal rychle vedení. Na další branku se nemuselo dlouho čekat. V osmé minutě přidali Slávisté další branku z rohu. Nám se podařilo odpovědět z rychlého brejku, který vedl po pravé straně Kuriš. Ten přesně našel Adámka, který se nemýlil a snížil na 1:2. Slavia nás neustále tlačila a bylo jenom štěstí, že trefovala hlavně konstrukci brány. Do poločasu se podařilo Slavii přidat ještě jednu branku. Na poločasový výsledek 2:3 snížil Kuriš, když ho přesně našel Adámek.

Ve druhém poločase si Slavia hlídala průběh zápasu. Celý poločas nás nepouštěla na svoji polovinu a přidala několik branek. Konečný stav byl 2:8.

FC Tempo Praha - SK Slavia Praha 2:8 (2:3)
Branky Tempa: Adámek, Kuriš.
Tempo: Marinov - Pecora, Petřek, Jelínek, Hlaváč, Bureš, Hasman, Žákovský, Vejšický, Kuriš, Chleborád, Adámek.