Muži A, příprava: Sokol Cholupice - FC Tempo Praha 1:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 25. 07. 2009

První přípravný zápas před novou sezónou sehrálo Tempo na výborně připraveném hřišti v Libni proti Cholupicím, nováčku pražského přeboru. Přestože měli hráči za sebou čtyři "vydatné" tréninky, vydrželi sedmdesát minut ve velkém nasazení a rychlostí a důrazem ambiciózního soupeře hodně trápili.

Během úvodních dvou minut Tempo mělo tři velmi dobré šance a úvodní tlak vygradoval dorážkou Nechvíly po Kočího centru a hlavičce Netušila. Cholupice, dirigované zkušeným Burdou, pak hru vyrovnaly a míč měly více v držení. Sám Burda pak v 65. minutě srovnal, jeho spoluhráči pak dvě velké šance zahodili, a tak na konci zápasu znovu udeřilo Tempo. Novotný se Šulcem ještě vyhořeli, ale v samém závěru znovu Šulc po asistenci Kočího zápas rozhodl.

Trenér Koller navíc postrádal Hájka, Vrbu, Hlavičku, Komorníka, Prokopa a Dedka. V sobotu 1.8. od 10:30 Tempo na Lhotce přivítá tým Radotína, vítěze Poháru PFS s futsalovými reprezentanty v sestavě.

Sokol Cholupice - FC Tempo Praha 1:2 (0:1)
Branky: 65. Burda - 11. J. Nechvíla, 88. Šulc,
Rozhodčí: Slavík.
Tempo: Kuchař - Kadlec, Žalud, J.Nechvíla, Netušil - Šulc, Kočí, Havel, Bartošek - Donev, Novotný. Střídali: Flaks, Josef Hurka, Dvořák, Jakub Hurka, Balun.