Ml. dorost, příprava: Přibyslavice - FC Tempo Praha 1:9

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 12. 08. 2009

Mladší dorost absolvuje letní soustředěni v Brtnici u Jihlavy. Po čtyřech dnech intenzivního třífázového tréninku jsme nastoupili k prvnímu přípravnému utkání proti mužstvu z Přibyslavic. Soupeř hrající 1.A.třídu dorazil většinou se starším dorostem. To kluky i nás poměrně zaskočilo, ale po počátečních minutách jsme přebírali iniciativu, kterou jsme vyjádřili i brankově a soupeře jsme téměř k ničemu nepustili a naši převahu jsme vyjádřili i gólově, takže poločas jsme vyhráli 6:0. Většina hráčů podala velmi kvalitní výkon.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět kvalitně, ale od 60.minuty náš výkon šel dolů, snad i pod dojmem vysokého vedení a některých střídání. Přidali jsme další tři branky, jednu si dal soupeř vlastní. Takže na začátek přípravy solidní výkon, mnoho kluků hrálo i s různými rankami po tvrdém tréninku.

Jinak nevím, co maminky některým mazánkům vaří, ale spousta je jich značně rozmlsaná, protože strava je zde velice kvalitní. Další utkání sehrajeme 13.8. proti výběru domácí Brtnice.

Přibyslavice - FC Tempo Praha 1:9 (0:6)
Branky Tempa: Horn a Hájek 3, Mašek, Škopek a vlastní.
Tempo: Žurav (41. Yusyp) -Lehký, Čech, Kristek, Bláha, Stejskal, Škopek, Mašek, Dvořák, Horn, Hájek. Střídali: Herdegen, Kabele. Připraveni: Čutka, Švejda, Varecha.