Muži A, příprava: FC Tempo Praha - FC Háje JM 1:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 13. 08. 2009

Ve středečním přípravném utkání prohrálo Tempo doma s přeborovými Hájemi 1:2. Výsledek zápasu předvedené hře ani počtu šancí neodpovídá, ale fotbal je o chybách a ta v poslední minutě, která rozhodla o porážce, byla v podání trojice Nechvíla, Dvořák a Kuchař školácká.

Háje na hřišti dominovaly prvních dvacet minut, hrály s domácími bago, ale výsledkem bylo pouze nastřelené břevno z přímého kopu. Domácí poté hru vyrovnali a díky benjamínku Hurkovi se dostali do poločasového vedení.

Po změně stran už šance byly pouze na jedné straně, ale Hurka, Kočí i Novotný je postupně zahazovaly. Hosté skórovali dvakrát úplně z ničeho. Vyrovnali po nevystoupení stoperů a tečované střele k tyči a v poslední minutě jim domácí obrana gól doslova darovala. Je škoda, že sympatický herní projev nebyl podpořen i výsledkem.

V neděli hraje Tempo od 10:30 generálku s Podolím.

FC Tempo Praha - FC Háje JM 1:2 (1:0)
Branka Tempa: Jakub Hurka.
Tempo: Kuchař - Kadlec, Vrba, J.Nechvíla, Netušil - Bartošek, Žalud, Kočí, David - Novotný, Jakub Hurka. Střídali: Josef Hurka, Budák, Dvořák.