Ml. žáci B, příprava: SV Breitenbrunn - FC Tempo Praha 1:8

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 21. 08. 2009

Ve čtvrtek za úmorného vedra jsme sehráli přátelské utkání proti německému týmu Breitenbrunn. Soupeř nastoupil s chutí vyhrát, ale my jsme jej zaskočili hned od začátku zápasu rychlou hrou a agresivitou. Hned v první minutě jsme měli gólovou šanci, ale německý golman střelu vyrazil. O minutu později se nám podařilo vstřelit první branku po krásné akci na pravé straně, když Kuriš nacentroval míč před branku, kde našel Vejšického, který z voleje trefil míč přesně pod břevno.

Kluci hráli krásný kombinační fotbal, a tak se na další branky nemuselo dlouho čekat. Během prvních 15 minut se trefili ještě Kuriš, Chleborád a dvakrát Pecora. Zaslouženě jsme vedli 5:0 a soupeře jsme do žádné nebezpečné šance nepouštěli.

Poté jsme trochu zvolnili a prostřídali sestavu. Soupeř vyrovnal hru, ale nedařilo se mu dostat do zakončení. Do konce utkání jsme přidali zásluhou Vejšického, Kuriše a Chleboráda další tři branky. V samém závěru se po faulu ve vápně kopala proti nám penalta a soupeř korigoval na konečných 1:8.

SV Breitenbrunn - FC Tempo Praha 1:8
Branky Tempa: Pecora, Vejšický, Kuriš, Chleborád po 2.