St. dorost, příprava: FC Tempo Praha - Kačerov 1:3

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 05. 09. 2009

Nevydařená generálka. Jinak nelze nazvat poslední vystoupení staršího dorostu před zahájením soutěže. Na horní hřiště zavítal tým Kačerova. Od první minuty nám dal jasně najevo, že má chuť hrát a že chce vyhrát. Byl to pravý opak toho, co jsme předváděli my. Hosté byli důraznější v osobních soubojích, měli lepší pohyb bez míče a celý první poločas nás přehrávali. Přesto se odcházelo do kabin se nerozhodného stavu 0:0. Uragán v naší kabině řádil o přestávce.

Změny v sestavě přinesly na naší straně zlepšený výkon, ale na hosty to přesto nestačilo. Ti se po hrubých chybách v naší obraně dostali do vedení 2:0. I nám se podařilo vytvořit si šance, ale opět selhala koncovka. Na 3:0 zvyšoval brankář hostí z penalty za naši ruku. V závěru se nám podařila snížit Francem na 1:3. Z našich řad lze pochválit za předvedený výkon jen Linharta, Sehnoutku a do zranění nováčka Šimka, ostatní zahrali hluboko pod svoje možnosti a s tímto výkonem nelze v soutěži uspět. Hráči by si měli vzít z tohoto zápasu ponaučení a v sobotním zápase předvést hru, kterou jsme předváděli v jarní části soutěže.

V utkání se vystřídali: Flaks, Slováček, Procházka, Šimek, Selichar, Linhart, Klípa, Balun, Sehnoutka, France, Hnát, Nehasil, Matoušek, Kvapil, Šulc, Lacina.