Muži A: SK Třeboradice - FC Tempo Praha 0:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 06. 09. 2009

Soupeř měl před utkáním rovněž šest bodů, hrálo se tak o samé čelo tabulky. Trenér Koller musel hodně improvizovat, vždyť chyběli Kadlec, Josef Hurka, Donev, Bartošek a David. Od začátku zápasu hru obou týmů notně komplikoval silný vítr. Vyložených šancí v první půli moc k vidění nebylo, Tempo zahrozilo bombou Žaluda po rohovém kopu a dvěma víc než nadějnými, leč nedotaženými brejky. Domácí hrozili zejména po pravé straně a v jediné velké šanci Tempo podržel gólman Kuchař, když vytěsnil hlavičku Kodalíka nad břevno.

Ve druhé půli hrálo Tempo proti větru, ale snažilo se o lepčší kombinaci po zemi a získalo navrch, domácí zkoušeli dlouhé míče za obranu, ale vítr je většinou donesl až ke Kuchařovi. Tempo znovu zkazilo několik brejků, odpískán (pozn. rozhodčí Kutiš velmi dobrý výkon) nebyl zákrok na Novotného v šestnáctce v 65. minutě. V 75. minutě domácí předvedli krásnou akci zakončenou pohotovým volejem, ale Kuchař byl připraven. Zápas směřoval k remíze, když si na Žaludův roh naskočil stoper Dvořák a parádní hlavičkou zápas rozhodl - 0:1!

Tempo má po třech kolech plný počet bodů a myšlenky už může soustředit na sobotní zápas s Šeberovem.

SK Třeboradice - FC Tempo Praha 0:1 (0:0)
Branka: 80. Dvořák.
Rozhodčí: Kutiš mladší - Rod, Šplíchal.
ŽK: Tesař - Netušil, Dvořák, Budák.
Třeboradice: Nekolný – Kodalík, Sklenář, Jehlička, Sedláček – Tesař, Pokorný (86. Zubatý ), Čáp, Borůvka – Nevěčný (79. Neveršil), Mirek (60. Brynda).
Tempo: Kuchař - Netušil, Vrba, Dvořák, J.Nechvíla - Budák, Žalud, Kočí, Komorník (88. Hájek) - Novotný (90. Hlavička), Jakub Hurka (73. Balun).