Ml. přípravka B: FC Tempo Praha B - FSC Libuš 0:3

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 10. 09. 2009

V pátek odpoledne naši hráči nastoupili k prvnímu zápasu sezóny na svém hřišti proti nedaleké Libuši. Hráči našeho soupeře byli vesměs o rok starší než naši borci a to se (překvapivě) projevilo i na hřišti. Před zápasem trenér nabádal k odpovědné hře našich hráčů směrem dozadu a především v prvním poločase si jeho slova kluci moc k srdci nevzali.

Začátek byl nadějný. Několik útočných akci jsme nedotáhli k úspěšnému konci. Zatímco kluci spalovali šance, soupeř své útoky proměnil a prokázal tak jenom větší herní vyzrálost. Poločas jsme prohráli 0:3.

O přestávce trenér důrazně promluvil klukům do duše. Vyčiněno dostala zejména záloha za hru jen dopředu. Nutno říci, že tentokrát si jeho slova vzali hoši více za svá a druhý poločas byl v tomto směru o něčem jiném. Bohužel ani toto zlepšení ke gólům v soupeřově síti nevedlo. Za svoji výtečnou činnost si naše mužstvo nějaký gól zasloužilo, přesto nám zatím chybí důraz v zakončení. Velikou pochvalu zaslouží náš brankář Viktor Jeníček. Za obdržené góly nemohl a několikrát své mužstvo podržel. Škoda, na remízu jsme určitě mohli dosáhnout. Soutěž bude dlouhá a těžká, musíme poctivě trénovat a výsledky jistě přijdou.

FC Tempo Praha B - FSC Libuš 0:3 (0:3)
Tempo: Jeníček - Lusk, Havlíček, Martínek, Leun, Škoda, Bouma, Fryš, Šenk, Borovička, Kinský, Matys.