St. dorost: FC Tempo Praha - FC Přední Kopanina 3:0

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 13. 09. 2009

Na naše horní mlato jsme nastoupili ke druhému soutěžnímu zápasu. Tím jsme našemu soupeři přidali dalšího hráče. Od první minuty začalo naše trápení. Fotbalová kvalita byla jasně na naší straně. Ale vývoj hry, který s tímto soupeřem mohl být na spodním hřišti jednoduchý, byl na horním hřišti problém. Kombinace se nám nedařily a soupeř se o nic moc nesnažil. Většinu situací řešil odkopem. Když už jsme si nějakou příležitost připravili, nedůrazem ve vápně jsme ji promarnili. Na dlouho světlým okamžikem zůstala střela pravačkou Baluna, která znamenala naše vedení 1:0. Utkání se nadále odehrávalo za naší mírné převahy, ale skórovat se nám již do poločasu nepodařilo. Přestávka pro nás znamenala nemilé překvapení. Otevřená šatna a vyházené osobní doklady po šatně nikomu nepřidaly. Přesto se po chvíli podařilo připravit hráče na druhý poločas.

Průběh druhého poločasu se prvnímu podobal jako vejce vejci. Změnu nepřivodily ani změny v sestavě. Naše převaha se zvětšovala, ale skore se neměnilo. Nedůraz našeho útoku byl katastrofální. Do útoku přešel dobře hrající Linhart, který přinesl potřebný důraz. Po akci jak vystřižené z pondělního tréninku, kdy France zatáhl balón po pravé straně a přihrál po zemi nabíhajícímu Linhartovi, který vsítil naši druhou branku. Stejnou akci jsme zopakovali o pár minut později. V roli nahrávače byl opět France a na konci tentokrát Sehnoutka - 3:0. Do konce utkání se nic již nezměnilo. Dnešní výkon by na silnější soupeře nestačil.

FC Tempo Praha - FC Přední Kopanina 3:0 (1:0)
Branky: Balun, Linhart, Sehnoutka.
Tempo: Flaks - Linhart, Selichar, Nehasil, Šulc (54. Šimek) - Klípa, Sehnoutka, Balun, France - Matoušek (46. Čemus), Hnat (78. Bečvář). Připraveni: Varecha, Lacina, Slováček, Procházka.