Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - AFK Union Žižkov 14:0

Autor: Sylva Lingová <sylvar(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 14. 09. 2009

V pátek 11.9. si kluci mladší přípravky C místo tréninku zahráli první utkání Mini cupu proti týmu Union Žižkov. Sestava hráčů MPC byla stejná jako při posledním zápase s ČAFC: v bráně Matyáš Vágner, stabilní obrana: Vojta Panc, Filip Snížek, Ondřej Filip, Milan Mudra a další hráči: Michal Škach, Lukáš Radimský, Dan Michl, Pavel Krýda, Jakub Kvasnička, Patrik Bešták, Petr Hodouš, Ladislav Runanin, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling.

První gól vstřelil za MPC Tempo hned ve druhé minutě zápasu Dan Michl, dalších 10 minut kluci stříleli jak o závod, ale všechny šance promarnili a gól nepadl. Celá hra probíhala na půlce soupeře, bylo jen výjimkou, že měl náš brankář šanci si zachytat. V druhé polovině prvního poločasu se na brankáře Unionu sesypala gólová sprcha a skoro každou minutu inkasoval jeden gól. S první půlkou zápasu jsme se rozloučili za stavu 7:0 pro Tempo.

Druhý poločas se mnoho neodlišoval od prvního. V týmu soupeře se projevovala únava a nesoustředěnost, které naši hráči využili a vytáhli svou výhru na 14:0 pro Tempo. Pozápasové penalty skončily 10:2 pro Tempo. Ze všech zúčastněných na hřišti ještě nutno pochválit rozhodčího Petra Pelikána, který zvládal s ostražitostí pískat zápas, zavazovat hráčům tkaničky, vysmrkat nos a to vše za trpělivého vysvětlování pravidel fotbalové hry.

FC Tempo Praha - AFK Union Žižkov 14:0 (7:0)
Branky: Sebastian Ling 3, Dan Michl, Petr Hodouš, Patrik Bešťák a Jakub Kvasnička 2, Matyáš Havlíček, Vojta Panc, Ondřej Filip.