Mladší přípravka A: SK Motorlet - FC Tempo Praha 1:4

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 15. 09. 2009

Utkání 2. kola jsme sehráli na hřišti Motorletu. Čekali jsme těžký boj, ale ten se nakonec nekonal. Od začátku zápasu jsme drželi otěže pevně ve svých rukou. Poprvé jsme ohrozili soupeřovu branku už ve 2. minutě. Skóre se otevřelo o dvě minuty později, kdy David Kny téměř z poloviny hřiště poslal míč pod břevno za záda překvapeného brankáře domácích. Soupeř se jen těžko dostával na naši polovinu hřiště, ale i tak se mu podařilo ve 12. minutě vyrovnat po nedorozumění našeho brankáře s obráncem, kdy odkopnutý míč našel kopačku soupeře a ten se trefil do naší prázdné branky. Ještě ve 22.min. nám byla poskytnuta výhoda pokutového kopu, ale Štěpán Sedlář mířil do náruče brankáře. První poločas skončil za stavu 1:1.

I druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první. Naší aktivnější hrou jsem si vytvořili spoustu šancí. Další změnu skóre přinesla 28. minuta. Zdenda Sita si postavil míč k rohovému praporku a Martin Žůrek pohotově uklidil za brankářova záda. Ve 38.minutě nejprve míč orazítkoval břevno domácí branky po střele Lukyho Hroníka, aby o minutu později stejný hráč podél pravé tyče zvýšil na 3:1 pro Tempo. Na konečných 4:1 upravil Kuba Škobis, kdy unikl po levé straně, ukázkovou kličkou obešel obránce a brankář už mohl jen přihlížet, jak míč končí za jeho zády. S předvedenou hrou můžeme být spokojeni a tři body jsou zasloužené.

SK Motorlet Praha - FC Tempo Praha 1:4 (1:1)
Branky Tempa: Kny, Žůrek, Hroník, Škobis.
Tempo: Heřmánek, Žežulka – Hobzík, Novotný, Michl, Kny, Škobis, Žůrek, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Horák, Sita, Hudák.