Ml. žáci B: Slovan Kunratice - FC Tempo Praha B 0:13

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 16. 09. 2009

Začátek zápasu se nám povedl. Hned ve druhé minutě se dostal Kuriš před branku, ale míč skončil pouze na tyči. O dvě minuty později Kuriš nahrál Vejšickému a ten se už nemýlil a otevřel skóre utkání 0:1. Kunratice jsme neustále tlačili na jejich polovinu. V 11. minutě se opět uvolnil po pravé straně Vejšický a zvýšil už na 0:2. O chvíli později centroval zleva Vejšický. Míč se odrazil ke Kurišovi, který dal gól na 0:3. Na 4:0 zvyšoval Löfler. Do další šance se dostal Chleborád, ale těsně netrefil branku. K další velké šanci se dostal Kuriš, když měl samostatný nájezd. Nedokázal ho ale proměnit. Ve 25. minutě dal dva rychlé góly opět Vejšický 0:6. Poločasové skóre uzavřeli Čáslavský a Kuriš na 0:8.

Ve druhém poločese se obraz hry neměnil. Hned ve 32. minutě pokračoval v brankostroji Vejšický, 0:9. O tři minuty později našel Slavíček před brankou Kuriše a ten zvýšil na 0:10. Ve 45. minutě zprava uvolnil Kuřiš, který přesně našel Loflera a bylo to 0:11. Ke konci zápasu se nám nedařilo přesněji zakončovat. Když už se dostal ke střele Čáslavský, musel si ji srazit kunratický obránce do branky, 0:12. Konečnou tečku zápasu dal Čáslavský, kterého před brankou našel Chleborád, 0:13.

Slovan Kunratice - FC Tempo Praha B 0:13 (0:8)
Branky: Vejšický 5, Kuriš a Čáslavský 3, Löfler 2.
Tempo: Píro - Hlaváč, Klajbl, Jelínek, Fiala (31. Pícha), Löfler, Slavíček, Vejšický (51. Bureš), Chleborád, Kuriš, Čáslavský.