Ml. přípravka B: Sokol Kolovraty - FC Tempo Praha B 3:2

Autor: Petr Bouma <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 22. 09. 2009

K dalšímu soutěžnímu zápasu naše mužstvo nastoupilo v nedělním odpoledni proti Kolovratům. Začátek utkání nevěstil pro naše kluky nic dobrého. Zmatky v obranně a nedůraz v osobních soubojích zapříčinil, že jsme brzy prohrávali 2:0. Po špatném výkopu soupeřova brankaře sice Toník Kinský snížil, ale hned vzápětí jsme si ve vlastním pokutovém území dávali tak dlouho přednost, až jsme za to zaplatili třetím gólem. Do šaten se šlo za stavu 3:1.

Do druhého poločasu za nás nastoupilo snad jiné mužstvo. Kluci bojovali jako lvi, přehrávali soupeře kombinací a jen ojediněle mu dovolili přiblížit se na dostřel naší branky. Po rohovém kopu skvěle hrající Artur Fryš hlavou snížil na rozdíl jediného gólu. Kluky tento moment nabudil a zakousli se do soupeře s ještě větší intenzitou.

Martin Matys po krásném úniku po pravé straně trefil břevno a bohužel ani další možnosti jsme nedotáhli k zdárnému konci. Nakonec jsme se ani ve druhém soutěžním zápase nedočkali bodového zisku, ale druhý poločas musel nadchnout jak trenéry, tak rodiče našich kluků. To byl fotbal, který chceme produkovat! Přidáme-li na důrazu jak před naší brankou, tak i v zakončení, budeme častěji spokojeni nejen s hrou, ale i s výsledkem.

Sokol Kolovraty - FC Tempo Praha B 3:2 (3:1)
Branky Tempa: Kinský, Fryš.
Tempo: Jeníček - Havlíček, Hrachovský, Martínek, Holý, Škoda, Bouma, Fryš, Šenk, Kučera, Kinský, Matys.