Ml. dorost: Inferno - FC Tempo Praha 0:9

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 22. 09. 2009

Ke třetímu soutěžnímu utkání jsme jeli do Prahy 4 - Újezda, kde jsme nastoupili proti mužstvu Inferna. Přivítala nás nejmodernější umělá tráva a překrásné nové šatny. Takže ideální prostředí pro dobrý výkon.

Po několika málo minutách bylo jasné, kdo dnes bude na hřišti vévodit, ovšem trvalo to až do 28.minuty kdy nekonečné ostřelování soupeřovy branky a několik tyčí stále nepřinášelo kýžený vedoucí gol. Až tedy ve 28.minutě našel Novák Horna a ten se nemýlil. Ve 33. minutě to dal Horn Hájkovi a ten zvyšuje na 2:0. Ve 40. minutě Kristek přihrál na Hájkovi a soupeř dostává gól do šatny a vedeme 3:0. Opět velmi slabé vyjádření naší převahy, díky nedůrazu před brankou a částečně i neuvěřitelné smůle.

Do druhého dějství vstupujeme se zvýšeným úsilím, jehož výsledkem jsou naše tři vstřelené branky v rozmezí 43. až 56. minuty v podání Horna, Dvořáka a Hájka. Náš tlak pokračuje, ale další branky dáváme až v rozmezí 75. až 79. minuty, kdy se postupně trefují Kristek, Horn a Stejskal, čímž završujeme naše vítězství na 9:0.

Videoreportáž Vladimíra Horna z utkání ZDE

Utkání jsme určitě neodehráli na plný plyn, ale spíše v tréninkovém tempu, což nám náš dnešní soupeř umožňoval. Protihráčům jsme dovolili minimum a po většinu zápasu se hrálo na soupeřovo půlce, směrem k naší brance se dostával jen sporadicky, neboť více mu naše defenziva nedovolila. Do soupeřova vápna se nepronikalo nějak jednoduše, protože po většinu zápasu jej bránilo deset hráčů. Důležité bylo též, že jsme se poměrně dobře vyrovnali s hrou na umělce, hráli jsme převážně po zemi a snažili jsme se kombinovat, což na soupeře platilo. Za dnešní výkon klukům děkuji, myslím si, že podali kolektivní výkon.

Inferno - FC Tempo Praha 0:9 (0:3)
Branky: 28., 43. a 77. Horn, 33., 40. a 59. Hájek, 56. Dvořák, 75. Kristek, 79. Stejskal.
Tempo: Yusyp - Lehký, Stejskal, Kristek, Bláha, Mašek, Škopek, Novák(41. Rudolf), Dvořák (68. Kabele), Horn, Hájek.