St. dorost, Pohár PFS: FC Tempo Praha - Kunratice 5:0

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 23. 09. 2009

V prvním kole Poháru PFS jsme na domácím hřišti přivítali sousedy z Prahy 4 Kunratic. S tímto soupeřem jsme na zimním turnaji prohráli, a tak jim bylo co vracet. Do zápasu mohli nastoupit všichni hráči, kteří nastupují pravidelně v mistrovských zápasech.

Od začátku utkání jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu hřiště a hráli pohledný fotbal. Již v 8 min. France přihrával na Čemuse, který prodloužil na Baluna a od něj se odražený míč dostal k Sehnoutkovi, který rozvlnil kunratickou síť - 1:0. Další branku vstřelil Čemus, který dostal přihrávku do ulice a kličkou golmanovi zvýšil na 2:0 - to probíhala 18 min. Za čtyři minuty opět France našel nabíhajícího Klípu za obranou a ten navýšil vedení na 3:0. V době, kdy probíhala 37. min. prvého polčasu, Balun křižnou přihrávkou našel Nehasila a ten z první přehodil brankáře soupeře, který byl na malém vápně. Poločas byl ukončen za stavu 4:0 a šlo se do šaten.

Tam jsme si řekli, že bychom mohli ještě přidat pár branek. Bohužel, tak jak to už u nás bývá zvykem, druhá polovina zápasu se nám moc nevydařila a vstřelili jsme pouze jednu branku, kdy Balun zatáhl míč po straně a zpětnou přihrávkou našel Nehasila a ten opět zakončil brankou na 5:0. Nic mimořádného se ve druhých 45 minutách nestalo, a tak Tempo postoupilo do druhého kola, kde nás čeká Zličín.

FC Tempo Praha - Slovan Kunratice 5:0 (4:0)
Branky: Nehasil 2, Sehnoutka, Čemus, Klípa.