Ml. žáci B: FC Tempo Praha B- FC Real Král. Vinohrady 7:3

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 25. 09. 2009

Zápas jsme začali dobře. V 6. minutě se dostal do brejku Löfler, ale nedokázal dostat míč do branky. Real jsme neustále tlačili. V 10. minutě našel přesnou nahrávkou Löfler Chleboráda, ten ale nedokázal přesně zamířit. Do další šance se dostal Kuriš, který pouze nechal vyniknout gólmana Realu. O dvě minuty později se už Kuriš trefil a otevřel skóre utkání - 1:0. Těsně před poločasem se nám podařilo skóre navýšit ještě o dvě branky. Trefili se Löfler a Vejšický. Do šaten se šlo příznivého stavu 3:0.

Do druhého poločasu vstoupil lépe Real. Ve 32. minutě kopal Real trestňák, který nepochopitelně proletěl celým vápnem a neporadil si s ním ani gólman Píro. Real snížil na 3:1. O minutu později si Vejšický narazil míč na půlce s Kurišem, který se řítil sám na gólmana. Nájezd s přehledem proměnil a zvýšil na 4:1. Ve 40. minutě zahrával Petřek roh, Kuriš si naběhl a vstřelil další branku 5:1. Na 6:1 zvyšoval opět Vejšický. Poslední tempácký gól vstřelil opět Vejšický, když ho přesnou ulicí našel Slavíček.

Poslední naši šanci měl Kuriš, kterého poslal do samostatného nájezdu Klíma. Kurriš nedokázal překonat gólmana Realu. Na 7:2 snižoval vlastním gólem Brych, který hlavou nedal šanci Pírovi v bráně. Na konečných 7:3 se Real trefil v 56. minutě a uzavřel tím skóre utkání.

FC Tempo Praha B- Real Královské Vinohrady 7:3 (3:0)
Branky Tempa: Vejšický 4, Kuriš 2, Löfler.
Tempo: Marinov (31. Píro) - Fiala (43. Brych), Klajbl, Jelínek, Petřek, Hlaváč (31. Klíma), Slavíček, Vejšický, Chleborád, Kuriš, Löfler.