St. dorost: Jižní Město Chodov - FC Tempo Praha 1:6

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 28. 09. 2009

Tento středeční zápas a hodina, kdy se mělo začít hrát, nikomu nevyhovovala. Kluci museli utíkat ze školy a my trenéři z práce. Bohužel se ukázalo, že se každý z nás honil zbytečně. Rozhodčí se nedostavil v čase, který byl určen pro začátek výkopu. Čekalo se 20 minut a pak se ujal pískání jeden človíček z Chodova. Pan rozhodčí se dostavil 7 minut před koncem prvé poloviny hry.

Ve třetí minutě Linhart vyvezl míč, přihrál Čemusovi, ten našel Bečváře, který zajistil vedení Tempa 0:1. Za pár minut Bečvář vybojoval míč v rohu velkého vápna, přihrál Balunovi, ten se uvolnil a krásnou střelou do šibenice zvýšil vedení na 0:2. V probíhající 18. min. Sehnoutka ze středu hřiště přihrával opět Čemusovi, který našel Bečváře a stav se změnil již o tři branky 0:3. Pak přišla nádherná kombinace, kdy Klípa přihrával Sehnoutkovi, ten mu to z první vrátil a Klípa se vrhl mezi obránce a o tyčku skóroval - 0:4. Ve 35 min. Klípa z pravé strany odcentroval, Šimek prodlužoval a Balun celkem v jednoduché pozici vstřelil další branku.Tento poločas skončil 0:5 pro Tempo.

O druhé půlce zápasu se nebudu zmiňovat, hra byla podobná jako v poháru, na kterou se nedalo koukat. Jen se zmíním o šestém našem gólu, který vstřelil France ze 40 metrů. Soupeř nás potrestal jen jednou, kdy z rohového kopu jsme si nepohlídali soupeřova hráče a ten snížil na rozdíl pěti branek .Musíme ještě zlepšit druhé poloviny zápasů.

Jižní Město Chodov - FC Tempo Praha 1:6 (0:5)
Branky Tempa: Bečvář a Balun 2, Klípa, France.
Tempo: Varecha - Linhart, Selichar, Šimek, Lacina - Klípa (46. Slováček), France, Sehnoutka, Balun - Bečvář, Čemus.