Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - SK Nusle 10:0

Autor: Sylva Lingová <sylvar(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 29. 09. 2009

Dalším krokem v soutěži Mini cup byl pro mladší přípravku C zápas proti týmu Nuslí. První gól padl do branky nuselského brankaře hned ve druhé minutě utkání, další hned ve třetí minutě a první poločas uběhl do konečného stavu 4:0 pro hráče Tempa. Kluci lépe drželi svá hráčská postavení a nebáli se zabojovat o své gólové šance.

Ve druhé dvacetiminutovce předvedl své sólové akce Dan Michl, který ke svým vstřeleným pěti gólům za zápas potřeboval jen dvě asistence, dokázal, že umí ukořistit míč soupeři a šanci rychle proměnit. Tempo a SK Nusle dohrály svůj zápas s konečným výsledkem 10:0 pro Tempo.

Hráči z Nuslí bojovali po celý čas zápasu, i přes vysoké skóre a předvídatelnou prohru zápas nevzdávali a pokoušeli se vstřelit gól, svými ojedinělými výpady tak alespoň přiměli k akci tempáckého brankaře, který díky celkové hráčské převaze Tempa, neměl moc šancí předvést své umění. Závěrečné penalty, které měly potvrdit celkové vítězství našeho týmu, však ukázaly slabá místa a skončily 5:4 pro Nusle.

FC Tempo Praha - SK Nusle 10:0 (4:0)
Branky: Michl 5, Běšťák 3, Kvasnička, Ling.
Tempo: Matyáš Vágner, Filip Snížek, Vojta Panc, Ondra Filip, Pavel Krýda, Lukáš Radimský, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling, Petr Hodouš, Patrik Běšťák, Jakub Kvasnička, Ladislav Runanin, Michal Michlík, Daniel Michl, Tomáš Ulihrach.