St. dorost: FC Tempo Praha - FK Klánovice 3:2

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 01. 10. 2009

V sobotním zápase jsme doma přivítali hráče Klánovic za podpory sluníčka. Bohužel zápas jsme odehráli na horním malém a drnitém hřišti, kde se nám nedaří hrát pohledný fotbal. To napomáhá týmům jako jsou Klánovice, které těží z nakopávaných míčů.

Celý zápas se oba týmy potýkaly s nepřesností přihrávek a zakončením. Naše mužstvo mělo štěstí, že dalo jako první branku Balunem a trošku jsme se uklidnili. Pak přišla dvacátá minuta, kdy Hnat našel přihrávkou Sehnoutku a ten zvýšil na 2:0. Hra byla stále neurovnaná a soupeř po rohovém kopu snížil brankou hráčem, který nebyl nikým hlídán - 2:1. Je nemožné, aby se stávalo při rozehrání rohového kopu, aby se soupeř pohyboval ve vápně úplně sám - není to poprvé, co se tak stalo.

Právě probíhala 73. min., když centr Linharta našel ve vápně Franceho, který se štěstím dával na 3:1. Pak přišla opět naše slabší chvilka, kdy z autu si klánovický hráč zpracoval míč a z otočky přehodil brankáře, který stál na malém vápně - 3:2. Do konce utkání zbývalo cca 5 minut a soupeř trestuhodně zahodil svoji poslední velkou šanci, kdy Linhart vykopával míč z brankové čáry.

Je pravdou, že jsme dohrávali posledních 15 minut o desíti, kdy bohužel svoji špatnou hru v tomto zápase Šimek korunoval nesmyslným faulem zezadu, ale máme zápas odehrát na sto procent a ne na půl plynu. Musíme chtít více hrát a na hřišti to nesmíme odchodit. Čekají nás soupeři, kteří nám nic lehce nedarují.

FC Tempo Praha - FK Klánovice 3:2 (2:0)
Branky Tempa: Balun, Sehnoutka, France.
ČK: 76. Šimek (Tempo).
Tempo: Flaks - Lacina (46. Olejnikov), Selichar, Nehasil, Procházka (46. Šimek) - Linhart, Sehnoutka, France, Balun - Hnat, Matoušek.