Ml. žáci B: Čechie Dubeč - FC Tempo Praha B 0:5

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 01. 10. 2009

V šestém kole jsme přijeli sehrát zápas do Dubče. Hrálo se za chladného rána. Chybělo nám několik hráčů, a tak jsme lehce museli improvizovat v sestavě. Kluci si od začátku utkání museli zvykat na mokrý trávník a přefouklé míče. Nedařilo se nám si kloudně přihrát a dostat se před branku Dubče. Do první šance se dostal Löfler, kterého našel Kuriš přesnou nahrávkou za obranu. Löfler si míč připravil ke střele a poprvé rozvlnil sít Dubče - 0:1. Poté se hráči Dubče otrkali a začali hrát důrazněji. Nepouštěli nás do žádné velké šance. Až v samém závěru poločasu se dostal ke střele Löfler. Domácí gólman ale střelu vyrazil pouze ke Klímovi, který přidal pojišťovací branku. Do šaten se šlo za příznivého stavu 0:2.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tim, že musíme zlepšit mezihru. Bojovná Dubeč nám ale nedovolovala hrát kombinační fotbal. Ve 36. minutě se dostal k míči Vejšický, kterému na vápno přistrčil míč Slavíček a střelou pod břevno zvýšil na 0:3. Na čtvrtou branku jsme si museli počkat do 48. minuty. Slavíček našel volného Chleboráda a ten se konečně trefil do branky. Zvyšoval na 0:4. Poslední branku dal opět Vejšický v poslední minutě zápasu, který dostal míč na polovině hřiště od Kuriše a utekl celé obraně Dubče. Samostatný nájezd proměnil a uzavřel skóre na konečných 0:5.

Čechie Dubeč - FC Tempo Praha B 0:5 (0:2)
Branky: Vejšický 2, Löfler, Chleborád, Klíma.
Tempo: Marinov - Pícha (46. Brych), Jelínek, Hlaváč, Petřek (46. Bureš), Löfler, Vejšický, Slavíček, Chleborád, Kuriš, Klíma.