St. žáci A: Bohemians 1905 C - FC Tempo Praha 4:3

Autor: Dušan Jantol <dusan.jantol(at)cz.enersys.com>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 03. 10. 2009

Bohemians 1905 : FC Tempo Za krásného podzimního dne jsme na umělé trávě v Šeberově byli hosty domácích Bohemians 1905. Věřili jsme, že zde budeme schopni uhrát alespoň jeden bod. Začátek utkání byl rozpačitý, na obou stranách nebyl na kopačkách klid. Avšak domácí měli, nutno uznat, uprostřed hřiště lepší kombinaci. Do první gólové šance se dostali domácí už v 7.min., kdy po našich chybách v obraně nedokázali dopravit míč do prázdné branky. Ve 12. min. se domácí dočkali. Opět za přispění našich individuálních chyb - 1:0. Hra byla v té době vyrovnaná z naší strany více bojovná a soupeř lépe kombinoval. Nasazení a bojovnost se nám vyplatila s příchodem 28. minuty, kdy Václav Kalina získal míč na polovině hřiště a důrazným průnikem do šestnáctky prostřelil domácího brankáře - 1:1.

Gól do šatny nahlodal domácím sebevědomí a bylo to znát na jejich hře. Posledních 7 minut prvního poločasu jsme dostali domácí pod tlak, ze kterého jsme však nic nevytěžili. Vše směřovalo k tomu, že na body máme.

Druhý poločas začal výborně, po osmi minutách jsme se po hlavičce Kaliny ujali vedení 2:1. Jenomže naše radost netrvala dlouho. Hned ve 44.min. jsme inkasovali po špatné rozehrávce a následné nešťastné ruce Martina Polívky z pokutového kopu - 2:2. Nevím, co se stalo, ale přestali jsme úplně hrát a ve 46. min. jsme vytahovali míč znova ze sítě - 3:2.

Bohemka byla rázem na koni, začala dobře kombinovat a zatlačila nás na vlastní polovinu. Z tlaku se začaly na naší straně kupit chyby. To vygradovalo v 63. min., kdy Bohemka přidala další gól na 4:2. V samotném závěru už pouze korigoval Maliňák na konečných 4:3.

Z našeho pohledu nešťastný zápas, ve kterém rozhodly opět chyby, za které jsme byli potrestáni.

Bohemians 1905 C - FC Tempo Praha 4:3 (1:1)
Branky Tempa: Kalina 2, Maliňák.
Tempo: Stepanov - Jantol, Polívka, Malý, Fencl, Geissler, Hendrich (54. Vencl), Babiar, Čerkašin (62. Pecha), Kocábek (36. Maliňák).