Ml. přípravka C: FC Mělník - FC Tempo Praha 1:4

Autor: Sylva Lingová <sylvar(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 06. 10. 2009

Do Mělníka jsme jeli s částečným pocitem očekávané prohry, neboť Mělník se svou pověstí velkých kluků a jako aktuální vedoucí tým Minicupové tabulky, pro nás vypadal jako nepřemožitelný soupeř.

Hráči Mělníka začali zápas několika šancemi, ale výborné zákroky našeho brankáře a obrany jim nedaly šanci. První gól Péti Hodouše přinesl klukům naději a pocit, že máme proti soupeři šanci. Ve 12. minutě prvního poločasu vstřelil do mělnické brány míč Sebík Ling, a zvýšil tak na 2:0. Kluci hráli poctivě, hodně se snažili a neprojevovali žádný strach v soubojích o míč, který byl dříve v některých zápasech znát.

Druhý poločas jsme začínali s cílem neinkasovat gól a udržet prozatímní skóre, ale i kdyby nakonec přišla prohra, bylo jasné, že kluci se velmi zlepšili a dnes odehráli velmi pěkný zápas. Ve 4. minutě zabodoval Dan Michl, který celý zápas bojoval o každý míč před bránou a zvýšil na 3:0 pro Tempo. Obrana kromě jednoho zaváhání, které bohužel znamenalo jeden úspěch Mělníku, fungovala na 100%. Vojta Panc a Ondra Filip byli spolehlivými štíty. K dobrému pocitu ze hry ještě tři minuty před koncem přidal svůj druhý gól zápasu Petr Hodouš. Výbornou práci během zápasu odvedli i naše dvě motorové myši. Sebík Ling byl, především v prvním poločase, pohotový a spolehlivý. Neúnavným hráčem celého zápasu a dnes významnou postavou byl Péťa Hodouš, který velkou měrou přispěl k celkovému vítězství v tomto zápasu.

Kluci moc gratulujeme, vítězství nad Mělníkem vám přineslo aktuálně první místo v turnaji Mini cupu.

FC Mělník - FC Tempo Praha 1:4 (0:2)
Branky Tempa: Hodouš 2, Michl, Ling.
Tempo: Matyáš Vágner, Filip Snížek, Vojta Panc, Ondra Filip, Milan Mudra, Lukáš Radimský, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling, Petr Hodouš, Patrik Běšťák, Pavel Krýda, Daniel Michl.