Ml. přípravka B: FC Tempo Praha B - ABC Braník B 1:2

Autor: Petr Bouma <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 08. 10. 2009

V dalším domácím zápase jsme na svém hřišti přivítali hráče z nedalekého Braníka. V brance opět dostal příležitost Ondřej Hrachovský, který předvedl v posledním střetnutí ve Vršovicích velmi jistý výkon. Na poslední chvíli ze zdravotních důvodů nemohl nastoupit útočník Toník Kinský, na což jsme museli reagovat menšími korekturami v sestavě.

Do samotného utkání jsme vstoupili velmi špatně a hned v 1. minutě inkasovali po precizně provedeném útoku gól. Naši hráči bohužel nepředváděli v prvním poločase dobrý fotbal. Soupeř působil přímočařeji, dobře kombinoval a snáze se dostával do zakončení. A tak po skvěle zahraném rohovém kopu se náš protivník vzdálil již na rozdíl dvou gólů.

Po poločasovém "mytí hlav" došlo v naší sestavě ke změnám. Tradiční stoper Martin Matys se vysunul do záložní řady s cílem rozhýbat naši hru. Jeho pozici zaujal Vojta Kučera. Tato změna přinesla velké oživení a po trase Martin Matys – Artur Fryš – Kuba Havlíček posledně jmenovaný snížil na 1:2. V této fázi střetnutí se hrál zajímavý fotbal, ve kterém jsme byli několikrát blízko vyrovnání. Nutno ale přiznat, že i soupeř měl pár dobrých příležitostí, které bravurně zneškodnil náš gólman.

Nakonec jsme tedy prohráli 1:2 především proto, že kluci naprosto vypustili první poločas. Druhá půle byla již o něčem jiném a je škoda, že nejsme schopni podobný výkon předvádět po celý průběh zápasu. Z jednotlivců vyčníval brankař Ondřej Hrachovský, za druhý poločas zaslouží pochvalu Martin Matys a především Viktor Jeníček, který podal na levé straně velmi dobrý výkon.

FC Tempo Praha B - ABC Braník B 1:2 (0:2)
Branka Tempa: Havlíček.
Tempo: Hrachovský - Lusk, Havlíček, Jeníček, Martínek, Tříska, Leun, Vavrek, Škoda, Bouma, Fryš, Kučera, David Borovička, Matys.