Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha 6:1

Autor: Sylva Lingová <sylvar(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 12. 10. 2009

Mladší přípravka C přivítala hráče fotbalového klubu Motorlet na domácím hřišti. Do boje bylo povoláno patnáct kluků z týmu, což umožňovalo trenérovi střídat dvě sedmičky a kluky nechávat více odpočinout.

V páté minutě vstřelil první gól zápasu náš útočník Dan Michl, a dal tak základ Tempácké naději na vítězství. Na druhý gól jsme museli čekat dlouhých dvanáct minut, kdy po dobré přihrávce Matyáše Havlíčka skóroval opět Dan. Naopak osmnáctá minuta zápasu potěšila příznivce Motorletu a uzavřela první poločas zápasu na 2:1 pro Tempo. Náš náskok nebyl moc přesvědčivý, stoprocentní nebyla ani naše hra, což znamenalo, že druhý poločas může přinést cokoliv.

Naštěstí dvojice Michl - Ling upevnila společnými silami náš náskok na 4:1, a uklidnila tak naše řady. Pátý gól za Tempo dal opět Dan Michl, který dokázal, jakou má ve své střele sílu nejen svými góly ale i střelou, kterou sice soupeřův brankář chytil, ale musel být po ní být vystřídán. Střelcům z Motorletu se už do konce zápasu vstřelit gól nepodařilo, a tak krásnou sólovou akcí zakončil na 6:1 pro tým Tempa Patrik Běšťák.

Kluci předvedli dobrý, stabilní výkon, i když umí víc, na vítězství jim stačil. Během tohoto zápasu byl více vidět Pavel Krýda, který dokázal, že je důležitou součástí týmu. Filip Snížek předváděl moc pěkné zákroky a na výbornou zářil Lukáš Radimský.

FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha 6:1 (2:1)
Branky Tempa: Michl 4, Ling, Běšťák.
Penalty: 6:4 (za Tempo: Panc, Běšťák, Havlíček, Filip, Snížek, Michlík).
Tempo: Matyáš Vágner - Filip Snížek, Vojta Panc, Ondra Filip, Milan Mudra, Lukáš Radimský, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling, Petr Hodouš, Patrik Běšťák, Pavel Krýda, Daniel Michl, Michal Michlík, Tomáš Ulihrach, Jakub Kvasnička.