Ml. přípravka A: FC Tempo Praha – Bohemians 1905 1:4

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 14. 10. 2009

Další domácí utkání jsme sehráli s týmem Bohemians 1905. Začátek zápasu chytil soupeř pevně do svých rukou. Poprvé musel Matěj v bráně zasahovat ve 3. minutě, kdy nadvakrát soupeřovu střelu zlikvidoval. O minutu později si i brankář Bohemky poradil se střelou Lukyho Hroníka. Hrálo se ve vysokém tempu a někteří naši hráči zapomínali hlídat hráče soupeře a často docházelo k přečíslení před naší brankou. To vedlo k prvnímu inkasovanému gólu v 5.minutě zápasu. V 9. minutě vběhla na hřiště druhá sedmička vedená Štěpánem Sedlářem a ten za asistence Zdendy Sity sólem téměř přes půl hřiště vyrovnal na 1:1. Herně jsme drželi se soupeřem krok až do 19. minuty, kdy opět nikým nehlídaný hráč Bohemky zvýšil na 1:2. Dvě minuty před koncem první půle jsme dostali třetí gól a za nepříznivého stavu 1:3 se šlo do šaten.

Do druhé půle se nechal vystřídat v bráně Matěj, který si před zápasem při rozchytání poranil ruku a s každým kontaktem s míčem měl v obličeji bolestivou grimasu. Do brány se tedy postavil Tomáš Touška.

Druhá půle už byla z naší strany lepší, ale byl to opět soupeř, který se dokázal prosadit a ve 33.min. střelou pod břevno dal na 1:4. O dvě minuty později jsme mohli odpovědět, ale Luky Hroník nastřelil tyč. Před koncem zápasu ponechal rozhodčí bez povšimnutí likvidační zákrok na Lukáše Hroníka, kterého jsme doslova museli odnést ze hřiště. Bohemka hrála tvrdě a s tím mají naši hráči leckdy problém. V poslední minutě zápasu měl ještě šanci Dan Šejvl, ale z bezprostřední blízkosti přestřelil branku. Stav 1:4 byl konečný. Tentokrát hosté byli lepším týmem a jak herně tak i střelecky se dokázali prosadit.

FC Tempo Praha – Bohemians 1905 1:4 (1:3)
Branka Tempa: Sedlář.
Tempo: Heřmánek – Hobzík, Trajhan, Michl, Škobis, Žůrek, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Touška, Horák, Sita, Hudák.