Ml. přípravka A: ABC Braník - FC Tempo Praha 0:11

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 14. 10. 2009

Další přeborový zápas nás čekal v neděli 11.10. na hřišti Braníka. Minulou sezónu jsme s tímto soupeřem prohráli, a tak jsem neponechali nic náhodě a k zápasu přistupovali zodpovědně.

Během celého zápasu jsme měli převahu a soupeře téměř nepustili na naši polovinu hřiště. Tomáš Touška v naší bráně neměl moc práce, zato brankář soupeře se nezastavil. První gól padl v 7.minutě z kopačky Dana Šejvla za asistence Štěpána Sedláře. Konečně jsme se střelecky prosadili, a tak i prolomili naší gólovou abstinenci. V tomto zápase si hattrick připsali Dan Šejvl a Luky Hroník. Dvakrát se trefili David Kny a Martin Pytlíček a jednu branku si připsal Martin Žůrek.

Po první půli jsme vedli 6:0, a tak kluci ve druhé polovině hry trochu pozapomněli na přihrávky a každý si chtěl vstřelit branku. To samozřejmě vedlo i k nečekaným průnikům soupeřových hráčů před naši bránu. Druhou půli hájil v bráně naše barvy Erik Papež a svými zákroky udržel čisté konto.

ABC Braník - FC Tempo Praha 0:11 (0:6)
Branky: Šejvl (7., 13., 24.), Hroník (dvakrát 28., 35.), Kny (18., 49.), Pytlíček (25.,34.), Žůrek (14.).
Tempo: Touška, Papež – Hobzík, Novotný, Dvořák, Kny, Škobis, Žůrek, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Trajhan, Hudák.