Ml. přípravka C: Čechie Dubeč – FC Tempo Praha 0:2

Autor: Sylva Lingová <sylvar(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 15. 10. 2009

V deštivém a větrném počasí jsme si ve středu 14.10. zahráli přátelské utkání proti týmu Dubče. Ti, co už nasadili své termo prádlo, udělali dobře, protože i čas dvakrát dvacet by byl na hřišti k nevydržení.

Kluci na začátku prvního poločasu trochu váhali, jako by testovali soupeře, jaké má síly. Po pěkné akci Ladislava Runanina vstřelil v osmé minutě svůj první letošní gól Pavel Krýda a tím rozhýbal k větší akci své spoluhráče. Útočníci Matyáš Havlíček a Jakub Kvasnička neustále tlačili k bráně soupeře, dokázali soupeře obehrát, šli do bojů o míč, ale úspěšné zakončení bohužel chybělo. Po faulu na Kubu Kvasničku proměnil penaltu Sebastian Ling a zvýšil na 2:0 pro Tempo.

Po bleskové přestávce, neboť zima víc nedovolila, nastoupili hráči do druhé půlky zápasu. Tato část utkání žádný gól nepřinesla, hra převážně probíhala na půlce domácích a gólové šance, které malým Tempákům nastaly, unikly bráně soupeře vždy jen o kousek. Před naší bránou nastal rozruch jen jedenkrát, nastala nepřehledná situace, kdy více hráčů odráželo míč z brány, soupeři opětovně na bránu stříleli, ale brankář Matyáš Vágner svou nulu v bráně ubránil. Kromě dnes pilných útočníků pracoval v obraně perfektně Ondra Filip a více akce při hře předváděl Ládík Ruňanin. Stabilní jistotou pro tým byl Sebík Ling, který se dnes víc snažil držet své pozice středního záložníka.

Čechie Dubeč – FC Tempo Praha 0:2 (0:2)
Branky: Krýda, Ling.
Tempo: Matyáš Vágner - Ondra Filip, Milan Mudra, Lukáš Radimský, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling, Pavel Krýda, Tomáš Ulihrach, Jakub Kvasnička, Tomáš Klíma, Ladislav Runanin, Michal Škach.