Ml. přípravka A: FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov 2:2

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 20. 10. 2009

V neděli po obědě jsme se sešli k dalšímu zápasu podzimní části soutěže. V domácím prostředí jsme pouze remizovali. Od začátku zápasu jsme soupeře jasně přehrávali. Poprvé jsme se mohli zaradovat v 5.minutě. Luky Hroník sebral brankáři žižkovských nepovedený výkop a tvrdou střelou otevřel skóre – 1:0. Bohužel o dvě minuty později se dočkal i soupeř. Při skrumáži před naší brankou nejprve Péťa Hudák odkopával z brankové čáry, ale na podruhé se soupeři podařilo míč dotlačit za Matějova záda - 1:1. V 16.minutě to byl opět Luky Hroník, který skóroval po hezké akci, kterou začal Dan Šejvl na pravé straně přes Štěpána Sedláře na středu hřiště – 2:1. První poločas skončil v náš prospěch.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivněji, ale výsledek jsme si nedokázali pojistit. Neproměnili jsme několik vyložených šancí, což rozhodlo. V závěru zápasu soupeř zahrozil nejprve ve 48. minutě tvrdou střelou, kterou Matěj vytáhl a poté přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu na začátku 50. minuty, kdy se opět pronikající hráč Viktorky ocitl sám tváří v tvář našemu brankáři a tentokrát ho překonal. Výsledek je určitě zklamáním. Naše hra nebyla špatná, jen největší naší slabostí je zakončení.

FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov 2:2 (2:1)
Branky Tempa: Hroník 2.
Tempo: Heřmánek – Hobzík, Touška, Michl, Kny, Žůrek, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Trajhan, Ondrík, Sita, Hudák.