Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - FK Klánovice 2:4

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 26. 10. 2009

Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Hned ve 2.minutě se jsme inkasovali branku, když dlouhý balon do naší obrany se dostal k Petřekovi, který zpracoval míč naneštěstí pouze na nohu útočníka Klánovic. Ten si míč připravil a rychle zakončil - 0:1. O dvě minuty později se opět měnilo skóre v náš neprospěch. Z rohu našeho vápna se dostaly ke střele Klánovice a Marinov v bráně opět lovil míč z branky. Ke snížení jsme se dostali v 10. minutě, když Chleborád zatáhl míč po levé straně, přesnou nahrávkou našel na vápně volného Vejšického, který přesnou střelou snížil na 1:2. Cítili jsme šanci k vyrovnání, ale Klánovice hrály kompaktně a do žádné pořádné šance nás nepouštěly. Naopak to byly Klánovice, které navýšily skóre. Podařilo se jim zaútočit z rychlého brejku, když nakoply dlouhý míč za naší obranu a samostatný nájezd jednoduše proměnily - 1:3. Do šaten se šlo za nepříznivého stavu.

Do druhého poločasu jsme naskočili s touhou vyrovnat. to se nám ale nepodařilo. Ke snížení jsme se dostali ve 36. minutě. Vejšický na hranici vápna našel přesně Kuriše, který si s míčem poradil a zamířil střelu do soupeřovy branky - 2:3. To bylo ale z naší strany vše. Nedokázali jsme udržet střed hřiště, kde hrála dvojice Kuriš, Vejšický. To bylo pro zápas klíčové. Navíc se Klánovice dostalyve 44. minutě dlouhým pasem do našeho vápna. Píro z branky pozdě vyběhl proti míči, ale útočník Klánovic se k míči dostal dřív a završil konečné skóre na 2:4. Doufám, že v dalším zápase poučíme z chyb a konečně prolomíme sérii proher.

FC Tempo Praha B - FK Klánovice 2:4 (1:3)
Branky Tempa: Vejšický, Kuriš.
Tempo: Marinov (31. Píro) - Petřek (41. Bureš), Hlaváč, Brych (46. Pícha), Slavíček, Kuriš, Vejšický, Chleborád, Čáslavský, Klíma.