Ml. přípravka A: FC Háje JM - FC Tempo Praha 1:7

Autor: Renata Žůrková <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 26. 10. 2009

Chladné počasí je nezadržitelně tu, ale nás u srdce hřeje výsledek sobotního, v této podzimní sezóně již 4. vyhraného zápasu. Tentokrát nás hostil fotbalový klub Háje SOS. Od samého začátku jsme soupeře tlačili na jeho polovinu, měli jsme několik šancí, ale chybělo nám úspěšné zakončení. Poprvé jsme šanci proměnili až v 21. minutě. Po odpískání faulu zahrál přímý kop David Kny. Jeho střelu do branky usměrnil Martin Žůrek. Konečně jsme se dostali do dlouho očekávaného vedení. První poločas skončil 1:0 v náš prospěch.

O to pestřejší podívaná nás čekala ve druhé polovině zápasu, která byla, vyjma jednoho gólu, v naší režii. Hned ve 27. minutě přišla krásná akce. Péťa Hudák dlouhým kopem nahrál Lukáši Hroníkovi, ten vystřelil na bránu a Štěpán Sedlář hlavičkoval do brány. Vedli jsme 2:0. Další pěknou akci předvedl ve 30. minutě opět Štěpán Sedlář, který vybojoval balón na naší polovině a předvedl sólo, které završil naším třetím gólem.

V pořadí o 4. branku se ve 40. minutě postaral Martin Žůrek po přihrávce Lukáše Hroníka. Konečně nastala první šance ze strany soupeře a naše malá nepozornost způsobila ve 41. minutě jeho branku.To nás ale v žádném případě nemohlo rozhodit, ba naopak, bojovný Luky Hroník hned v zápětí opět nahrává Martinu Žůrkovi, který tímto gólem dává hattrick. Ale v tomto utkání nebyl sám, komu se střelecky dařilo. Šest minut před koncem se hattrick podařilo vybojovat i Štěpánu Sedlářovi, po další výborné přihrávce Lukyho Hroníka. Na poslední gól utkání zkušeně nahrával David Kny a Lukáš Hroník, který byl ve výborné formě, zaslouženě vstřelil náš závěrečný gól. Za stavu 7:1 jsme spokojeně odcházeli z hřiště.

Na závěr zbývá dodat, že i přes absenci velkého počtu hráčů ze základní sestavy, kluci zahráli hezký fotbal a svědčí o tom nejen výsledek utkání.

FC Háje JM - FC Tempo Praha 1:7 (0:1)
Branky Tempa: Žůrek a Sedlář 3, Hroník.
Tempo: Žežulka - Hobzík, Hudák, Michl, Kny, Žůrek, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Trajhan, Dvořák.