St. žáci B: FC Tempo Praha B - FC Háje JM 0:2

Autor: Tibor Oračko <tibororacko(at)centrum.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 02. 11. 2009

Za krásného počasí jsme nastoupili k dalšímu domácímu zápasu a doufali, že udržíme neporazitelnost na domácí půdě. Bohužel se to nepovedlo a s druhým mužstvem tabulky jsme prohráli. První poločas jsme hráli vyrovnanou partii a dokonce jsem měli šance skorovat, ale Maliňák ani Geissler své úniky neproměnili. Do kabin se šlo bez branek na obou stranách.

Druhý poločas přinesl další trápení v podobě nevyužitých šancí, přišel trest - 0:1 a v závěru jsme obdrželi druhou a poslední branku tohoto utkání. Naši kluci už nedokázali odpovědět ani po dalších šancích.

FC Tempo Praha B - FC Háje JM 0:2 (0:0)
Tempo: Barda - Kalina, Klíma, Jantol, Šafránek, Pyndzyn, Faktor (60. Grznár), Oračko (36. Kabát), Gronych, Geissler, Maliňák.