Ml. přípravka A: FC Tempo Praha – SK Střešovice 1911 7:0

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 04. 11. 2009

V chladném nedělním popoledni jsme přivítali na domácím hřišti tým Střešovic. Během celého zápasu jsme měli jasnou převahu. Hrálo se převážně na polovině soupeře, a tak oba naši brankáři byli jen do počtu. Ve 3. minutě vsítil první gól Luky Hroník za asistence Zdendy Sity. V 7. minutě po samostatné akci podél levé lajny zvýšil Zdenda Sita. Do poločasu ještě přidali po jedné brance v 18. minutě Štěpán Sedlář a ve 20. Luky Hroník. První poločas skončil 4:0.

Ani ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Hezkými přihrávkami jsme dokázali rychle přenést hru až před brankářku soupeře a zakončit, nebo alespoň bránu ohrozit. Ve 34.minutě se trefil Dan Šejvl za asistence Štěpána Sedláře. Ve 37. minutě pěknou přihrávkou od Martina Pytlíčka zvýšil Martin Žůrek a ve 48.min. završil gólem svůj hattrick Luky Hroník. I když brankový příděl do sítě Střešovic byl velký, můžou hosté poděkovat své brankářce, která skvělým výkonem svůj tým nejednou podržela.

FC Tempo Praha – SK Střešovice 1911 7:0 (4:0)
Branky: Hroník 3, Sita, Sedlář, Šejvl, Žůrek.
Tempo: Touška, Heřmánek – Novotný, Michl, Kny, Škobis, Žůrek, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Trajhan, Dvořák, Sita, Hudák.