Ml. přípravka A: ČAFC Praha - FC Tempo Praha 0:2

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 10. 11. 2009

Konec podzimní části soutěže se nezadržitelně blíží, a tak jsme ke svému předposlednímu zápasu vyjeli na hřiště soupeře. Za chladného počasí nás přivítalo mužstvo ČAFky. Od začátku jsme měli herní převahu, snažili se kombinovat a rychlými útoky ohrozit soupeřovu branku. Potřebovali jsme vstřelit branku a tím uklidnit nervy. To se povedlo v 6. minutě Štěpánu Sedlářovi, kterému nahrával Zdenda Sita. Stále jsme měli více ze hry, ale góly nepřicházely. Až těsně před koncem prvního poločasu zahrával David Kny roh, Dan Šejvl využil závaru před brankou a zvýšil na 2:0.

I ve druhé půli jsme pokračovali v aktivitě, ale soupeřova branka zůstala již nepokořena. Vytvořili jsme si několik slibných šancí, ale nedokázali je využít. I tak jsme vyhráli zaslouženě.

ČAFC Praha - FC Tempo Praha 0:2 (0:2)
Branky: Sedlář, Šejvl.
Tempo: Heřmánek - Hobzík, Novotný, Michl, Kny, Škobis, Žůrek, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Touška, Sita, Hudák.