Muži A: FC Tempo Praha - SK Citadel Dolní Chabry 5:1

Autor: Jiří Nechvíla <RTR.666(at)seznam.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 11. 11. 2009

Na Tempo zavítal poslední tým tabulky a hned od začátku utkání dominovalo na hřišti domácí mužstvo. Již v šesté minutě otevřel skóre Hurka Josef. Na rychle rozehraný aut nedokázala obrana Chabrů včas zareagovat, Hurka si v rychlosti přebral balón a tváří tvář brankáři se nemýlil. Druhou branku vsítil Milan Komorník, ke kterému se dostal po souboji Kuby Hurky s hostujícího obráncem v malém vápně míč a dopravil ho do branky. Hosté mohli snížit, kdy centrovaný míč tečoval Dvořák a balón jen těsně minul bránu. Na druhé straně Tempo trefilo tyč. Další gólovou trefu si připsal po samostatné akci Žalud, kdy prošel středem hřiště a prostřelil brankáře. Čtvrtou branku přidal Honza Kočí, který si zpracoval přesný centr od Komorníka a krásným obloučkem přehodil brankáře. Hostům se podařilo snížit těsně před koncem poločasu, kdy se po rozehraném rohu dostal k míči hostující hráč a pohotovou střelou nedal Kuchařovi šanci.

Druhý poločas přinesl už jen jednu branku a dohrál se v poklidném tempu. Novotný uvolnil Josefa Hurku do pravé strany vápna, ten obchází obránce a zpět vrací Novotnému, který střílí do prázdné brány a upravuje výsledek na konečných 5:1.

FC Tempo Praha - SK Citadel Dolní Chabry 5:1 (4:1)
Branky: Josef Hurka, Komorník, Žalud, Kočí, Novotný.
Rozhodčí: Koďousek - Havel, Wimmer.
ŽK: Novotný - Rosický, Pěnek, Vajnar.
Tempo: Kuchař - Kadlec, Dvořák, Vrba, Netušil - Novotný (81. Balun), Žalud, Kočí, Komorník (56. Hlavík) - Josef Hurka, Jakub Hurka (70. Budák).
Chabry: Klíma - Purkyt, Pěnek, Rosický Jiří, Lorenc (46. Hrobský), Vízek (17. Vajnar), T.Linek, Klouček, Jiroušek (73. P.Linek), Lux, Vosátka.