Předpřípravka A: SK Benešov - FC Tempo Praha 0:12

Autor: Petr Dedek st. <dp(at)autoklice.cz>, Téma: Fotbalová školka, Vydáno dne: 11. 11. 2009

Velkým překvapením bylo přátelské utkání předpřípravky A s Benešovem. Utkání, ve kterém jsme, vzhledem k předchozím zápasům (vyhráli jsme 3:1 a 2:0), byli mírně favorizováni, se nečekaně změnilo v naši exhibici. Od začátku zápasu jsme hráče Benešova k ničemu vážnějšímu nepustili a nebýt velmi dobrých zákroků brankáře Benešova, bylo by skóre o pěkných pár gólů tučnější. Nutno dodat, že některé góly našich hrdinů byly velmi povedené a objevila se už i snaha o přihrávání. Proto nebylo nikomu divné, že po prvním poločase byl stav 7:0.

Do druhého poločasu naši malí borci nastoupili se stejnou vervou a opět zatlačili Benešov na jejich půlku. Až na pár výpadků (které vždy napravili naši skvělí brankáři) nepustila obrana za svá záda žádného ze soupeřů a po celou dobu zápasu svědomitě bránila. Útočníci skvěle napadali obránce Benešova a ze své urputnosti a touze po vítězství těžili v podobě gólů. Druhý poločas se odehrál ve stejném duchu jako ten první. Konečné skóre zápasu bylo neuvěřitelných 12:0.

Je vidět, že zkušenosti ze zápasů klukům svědčí a každým zápasem jsou lepší a lepší. O tom svědčí i fakt, že o góly se rozdělilo 9 kluků.

P.S.: "Je vidět, že posila v řadě trenérů týmu svědčí :o),“ dodává na závěr svého výše publikovaného referátu hlavní trenér tohoto exhibičního zápasu Mirek Jón.

A naše redakce dodává: "Gratulujeme – zřejmě výborně poskládaná sestava, úkoly jednotlivým hráčům zadány namíru, optimálně volená taktika, tak jaképak překvapení? Kluci už ani nemohli nic jiného dělat, než dávat góly! Kdo umí, ten umí, trenére!"

Sestava: Roman Dostál (2. poločas útočník), Jakub Novosad (1. poločas útočník) - Míša Novák, Milan Mašek, Jakub Janda, David Svoboda - Dan Mlejnek, Vašek Šalanský - Pavel Skalník, Maxim Bělovský, Ondra Holička, Kryštof Troják, Tomáš Keprt.

Branky: Roman Dostál 3, Pavel Skalník 2, Maxim Bělovský, Ondra Holička, Tomáš Keprt, Kryštof Troják, Jakub Novosad, Dan Mlejnek, Vašek Šalanský.