St. žáci B: FC Zličín - FC Tempo Praha B 3:0

Autor: Jaroslav Malý <malyjaroslav(at)centrum.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 16. 11. 2009

Vyrazili jsme na poslední zápas tohoto roku a jeli jsme za vedoucím týmem naší tabulky na Zličín. Musím říci, že se nám vždy dařilo proti vedoucím celkům a jinak to ani nevypadalo v tomto utkání. Hráli jsme krásný kombinační fotbal, který vyústil ve spousty vyložených gólovek. Bohužel naše střelecká impotence pokračuje, soupeř této naší slabiny využil ke konci poločasu, kdy za přispění zmatku v zadních řadách lehce skóroval. Půle skončila 1:0 pro Zličín.

Soupeř nastoupil s o rok staršími hráči a bylo znát, že v osobních soubojích budeme na druhém místě. Měli jsme opět půjčené čtyři kluky od 95, ale bylo znát, že mají právě dohraný zápas. Nechci tím říci, že odehráli utkání na půl plynu, ale únava byla znát. Za předvedené výkony a za podzim jimi odehraný děkujeme. Naši kluci bojovali, ale jak říkám, chybí nám koncovka a klid v zakončování. Myslím si, že kdyby byl stav po deseti minutách 0:3 pro Tempo, tak by se nikdo nedivil. No ale na kdyby se nehraje. Ve druhé půli ubývaly síly a soupeř rychlými protiútoky zvýšil až na 3:0.

Přes zimu zapracujeme na fyzičce a na zakončování akcí pod tlakem a myslím, že budeme rovnocenným soupeřem pro každého, s kým budeme hrát.

FC Zličín - FC Tempo Praha B 3:0 (1:0)
Tempo: Valenta - Kalina, Klíma, R.Novák, Malý, Pyndzyn, Faktor, Kabát (63. Oračko), Gronych, Geissler, Čerkašin (56. Grznár).