Ml. přípravka B: Motorlet Praha C - FC Tempo Praha B 3:0

Autor: Petr Bouma <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 29. 11. 2009

K poslednímu zápasu podzimní sezóny jsme zavítali na hřiště Motorletu. V naší brance po předcházející pozitivní zkušenosti opět nastoupil Tomáš Touška. Ofenzivu pak posílil z Ruska se navrátivší Toník Kinský.

První poločas byl z naší strany jedním slovem hrozný. Záloha jakoby neexistovala, nedostávala se vůbec do hry, tím pádem jsme vepředu neudrželi míč a dostávali se pod velký tlak domácích. Po prvním lacině obdrženém gólu se naše hra zhroutila jak domeček z karet. Na hřišti kralovalo domácí mužstvo a jednoduchými kombinacemi rozebíralo naši obranu na šroubky. Poločasových 3:0 naprosto odpovídalo dění na hřišti.

Ve druhé půli jsme trochu upravili taktiku, chtěli jsme využít dlouhých výkopů našeho gólmana. Ty směřovaly na Tondu Kinského, který sváděl srdnaté souboje s domácími stopery. Ostatní ofenzivní hráči se pak měli pokoušet sbírat odražené míče. Jednoduchý způsob jak nahradit špatnou kombinaci našeho mužstva docela vycházel. Konečně bylo horko i před soupeřovou brankou. Ke gólu chybělo několikrát velmi málo. Po jednom z mnoha rohů nastřelil Martin Matys břevno domácí branky a ani další příležitosti jsme bohužel nedokázali přetavit v gól. O výsledku tak rozhodl tragický první poločas. Za ten druhý pak musíme kluky pochválit.

SK Motorlet Praha C - FC Tempo Praha B 3:0 (3:0)
Tempo: Touška - Lusk, Havlíček, Hrachovský, Jeníček, Leun, Škoda, Fryš, Kučera, Kinský, Matys.